Metaloplastyka
Kowalstwo artystyczne
 

Meble z metalu do domu i ogrodu

Strona główna  /   Meble z metalu do domu i ogrodu
Meble z metalu do domu i ogrodu

Meble z metalu do wnętrz i ogrodów

Wśród mebli ogrodowych i domowych wyróżnia się głównie meble plastikowe, drewniane oraz metalowe. Wyroby metalowe są najbardziej odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, np. deszcz, silny wiatr, śnieg lub promienie słoneczne. Półka metalowa i inne rodzaje mebli są także stabilniejsze niż ich odpowiedniki ze względu na swoją większą wagę. Obecnie w sklepach znaleźć można też modne meble z metalu w połączeniu z drewnem. Duet ten zyskuje na popularności w 2022 roku i stanowi już część wyposażenia większości domów i mieszkań. Na pewno każdy producent wyrobów metalowych ma je w swoim sklepie. Można poszukać dla siebie odpowiedniego zestawu, ponieważ teraz prawie każdy producent ma dostępną ofertę online.

Metalowe stoły ogrodowe i ławki

Metalowe stelaże do stołów do ogrodu dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach, formach, cenach. Są one zarówno kwadratowe, prostokątne, jak i okrągłe. To co wybierzesz, zależy od Twoich potrzeb. Zastanów się na ile osób potrzebujesz stołu, ponieważ przy jednym mogą zasiąść dwie osoby, a przy innym już dziesięć. Obecnie bardzo modne są czarne, metalowe nogi do stołu w połączeniu z drewnianym blatem. Jednak jeśli zdecydujesz się na cały metalowy stół, znajdziesz go zarówno w prostym, jak i w francuskim, romantycznym, czy angielskim stylu.
Bardzo popularne są białe, metalowe ławki ogrodowe w stylu angielskim. Idealnie komponują się z białym, okrągłym, metalowym stołem i białymi poduszkami w kwiaty. Jest to klasyczny styl do ogrodu, który zawsze robi wrażenie. Ławkę ogrodową można łatwo przenosić, ponieważ jest poręczna i mobilna.

Półki do każdego pomieszczenia

Półka metalowa wisząca, szczególnie czarna – pasuje do eleganckich wystrojów pomieszczeń. Odpowiednia dla osób, które cenią sobie wytrzymałość mebli na lata. Możesz na niej spokojnie umieścić książki i postawić, np. białe, ciężkie wazony z roślinami. W półkę idealnie wkomponują się girlandy, które dodają takim meblom blasku. Półki te znajdziesz także w połączeniu z drewnem, marmurem lub całe z metalu, ale w białym kolorze.